Jak SharePoint wnosi wartość dodaną do organizacji?

Digitalizacja i kultura pracy są praktycznie nierozłączne.

Każda operacja w organizacji jest w ten czy inny sposób uzależniona od postępu technologicznego. Microsoft SharePoint jest jednym z takich cyfrowych rozwiązań, które oferuje ogromne możliwości dla organizacji, aby rozwijać się i wyprzedzać pakiet.

Microsoft nigdy nie przestaje nas zadziwiać swoimi niezrównanymi rozwiązaniami. Niezależnie od tego, czy są to systemy operacyjne do okien, czy też pakiet biurowy MS, produkty Microsoft są istotną częścią naszych codziennych działań.

Ale jeśli chodzi o SharePoint, ludzie mają tendencję do trudnego zrozumienia samego korzystania z niego. Niektórzy ludzie mają krótkie wyobrażenie o jego zastosowaniach, takich jak DMS i Intranet. Ale inni nie mają pojęcia. W tym artykule, mamy zamiar pozbyć się całego zamieszania wokół SharePoint raz na zawsze. Tak więc, pozostańmy przy przewijaniu.

Co to jest SharePoint?

Więc porozmawiajmy o kwestii godziny teraz, jak w tym, co to jest SharePoint? Cóż, SharePoint nie jest czymś, co możemy wyjaśnić jednym słowem. To nie jest gotowy produkt, taki jak oprogramowanie komputerowe lub aplikacja mobilna, którą instaluje się w określonym celu. Jest to zbiór różnych produktów i technologii. Na przykład, weźmy przypadek pakietu biurowego MS Office Suite.

Nie jest to pojedynczy produkt. Jest to połączenie różnych innych produktów, takich jak słowo, excel, powerpoint, itp. Sharepoint jest również pakietem różnych konfigurowalnych rozwiązań.Dla wielu osób SharePoint jest narzędziem do współpracy i dzielenia się informacjami. Ale ogólnie rzecz biorąc, jest to platforma do tworzenia konfigurowalnych stron internetowych w celu automatyzacji naszych procesów roboczych i zadań w zorganizowany sposób. Oprogramowanie intranetowe, system zarządzania dokumentami, oprogramowanie do zarządzania wydajnością itp. to niektóre rozwiązania oparte na SharePoint, które pomagają firmom płynnie osiągać swoje cele.

Korzyści płynące z programu SharePoint

Ponad 85 % z 500 firm z listy przebojów uważa, że SharePoint jest bardzo korzystny dla usprawnienia codziennej działalności. Poniżej przedstawiono niektóre z tych korzyści.

Współpraca

Rozwiązania Sharepointa pozwalają pracownikom komunikować się i współpracować ze sobą w realizacji ich celów. Wykorzystanie Intranetu jest powszechnym sposobem na osiągnięcie tego celu. Solidne oprogramowanie intranetowe służy jako bezpieczny centralny punkt wszystkich informacji, aplikacji i komunikacji wewnętrznej firmy. Za pomocą przepływu pracy, DMS, czatów, stron społecznościowych, blogów itp. pracownicy mogą dzielić się swoimi pomysłami i wnieść wkład we współpracę, aby skutecznie realizować wspólne cele.

Zarządzanie dokumentami

Integracja Sharepointa z biurem 365 umożliwia nam bezproblemowe zarządzanie całym cyklem życia dokumentów w zorganizowany sposób. Przepływy pracy w tym systemie zarządzania dokumentami można dostosować do charakteru przepływu dokumentów w biurze. Tworzenie dokumentów, współpraca w zakresie dokumentów, wysyłanie do zatwierdzenia, przeglądanie itp. są wykonywane w sposób zautomatyzowany, podobnie jak części jednego łańcucha.

Automatyzacja zadań

Zestaw rozwiązań Sharepointa odciąża pracowników w realizacji ich codziennych zadań i celów. Starannie zaprojektowany przepływ pracy pozwala użytkownikom na łatwe i pewne wykonywanie zadań.

Usprawnienie pracy i siły roboczej

Sharepoint może być wykorzystywany do monitorowania i usprawniania modeli pracy pracowników w celu poprawy wydajności osobistej i zbiorowej. Połączenie MyAnalytics i oprogramowania do zarządzania wydajnością pomaga pracownikom i kierownictwu zrozumieć i wykorzystać potencjał pracowników we właściwy sposób.

Zarządzanie ofertami

Znalezienie odpowiednich dostawców, zarządzanie fakturami, nowymi wymaganiami, rozliczanie umów itp. to najczęściej koszmarne zadania w procesie przetargowym. Dobrze przygotowane oprogramowanie przetargowe pomoże Ci na każdym etapie procesu przetargowego, takie jak rejestracja dostawców, zapewnienie przejrzystości, przyznawanie kontraktów, automatyczne śledzenie faktur i wiele innych.

Mobilność

Sharepoint promuje ideę pracy w ruchu. Jego mobilne odpowiedniki umożliwiają użytkownikom zarządzanie działaniami biurowymi, komunikacją, spotkaniami itp. z dowolnego miejsca na wszystkich urządzeniach.

Każdego roku SharePoint dodaje coś nowego do swojej oferty. Wprowadzenie SharePoint Framework (SPFx), Sharepoint Spaces (integracja rzeczywistości mieszanej) oraz integracja AI to tylko niektóre z przykładów. Wszystkie te innowacyjne funkcje są przekazywanie jednej wiadomości głośno i jasnePsychology Artykuły, że rozwój SharePoint jest tutaj, aby pozostać.

Źródło: https://www.codecreators.ca/how-does-sharepoint-add-value-to-an-organization/

Zobacz inne nowości na https://swiatnowinek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *